Kursai

Lietuvos masinio futbolo asociacija kartu su Lietuvos futbolo federacija kuria įvairaus tipo mokymų turinį, kuriuo siekiama plėsti pedagogų, trenerių, tėvų ar kitų suinteresuotų asmenų požiūrį į futbolą, gilinti žinias įvairiose srityse.

LFF D licencijos pratęsimas (buvusi LFF C licencija)

Licencijos atnaujinimas vykdomas kas tris metus.
Kursų rengėjai turi teisę nepratęsti licencijos, jei licencijos turėtojas neatitinka reikalavimų, t.y. licencijos laikotarpiu nebuvo susijęs ar nevykdė tiesioginės veiklos su futbolo treniruotėmis/užsiėmimais, neužpildė klausimyno ar užpildė nekokybiškai.

Jei turima aukštesnio laipsnio licencija, LFF D licencijos pratęsti nereikia.

Atnaujinimo kaina: 0 EUR.

Sužinoti daugiau
Kitas požiūris

Interneto kursas "Kitas požiūris" pagrindinį dėmesį skiria mokymuisi mokyti bei mokytis. Kurse kalbama apie vaiko raidos ir mokymosi iššūkius, analizuojami judrieji pratimai bei dalijimąsi pozityviąja patirtimi.

Apie kursą: Kursas susideda iš dešimties modulių. Kiekviename modulyje yra nufilmuota lektoriaus paskaita, sukurtas kontekstinis testas bei duodama refleksijai skirta užduotis.

Mokymų turinį formuoja: [...]

Sužinoti daugiau
Masinio futbolo lyderio sertifikatas

Kursą sudaro dvi dalys. Pirmoji – savarankiškas internetinio kurso „Kitas požiūris“ klausymas. Išklausę šį kursą galite registruotis į antrąją dalį – vienos dienos seminarą.

Vienos dienos seminare teoriniai ir praktiniai užsiėmimai.
Teorinėje dalyje vyks užsiėmimai grupėse ir individualiai atliekant užduotis bei ugdant lyderystės kompetenciją.
Praktiniai užsiėmimai [...]

Sužinoti daugiau
LFF D licencija

Info apie LFF D licencijos (buvusi LFF C licencija) kursą:

KOKIE TAI MOKYMAI? 
Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) savo iniciatyva paruošė 64 valandų trukmės D licenciją, kurią sudaro internetiniai kursai bei gyvi seminarai, ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinių klasių (ir vyresnių) pedagogams, treneriams bei tėvams, norintiems vykdyti užsiėmimus [...]

Sužinoti daugiau
Futboliuko pamokėlės

„Futboliukas“  - fiziškai aktyvus ir įdomus futbolo projektas, skirtas ikimokyklinio ugdymo vaikams.

Kūrybingi pedagogai, dirbantys ikimokyklinio ugdymo įstaigose ir dalyvaujantys „Futboliuko“ projekte, pateikia įdomius futbolo pratimus, žaidimus, estafetes bei mankštas.
Šie futbolo pratimai skirti žaismingai pradėti futbolo užsiėmimus mankšta, susipažinti su futbolo pratimais, [...]

Sužinoti daugiau