Apie mus

Kas yra masinis futbolas? Kas mes ir ką darome?

Futbolas - populiariausias sporto žaidimas pasaulyje, bet tai nėra vien per televiziją matomi elitiniai atletai, didžiuliai stadionai ir milijoninės sutartys. Masinis futbolas (grassroots)- tai futbolas visiems, visur ir visada. Futbolą gali žaisti visi, nepriklausomai nuo jų tikėjimo, socialinės padėties, gebėjimų, lyties, amžiaus, rasės. Futbolą gali žaisti visur - gatvėje, kieme, lauke, miške, paplūdimyje, aikštelėje, stadione. Futbolą gali žaisti visada - ryte, dieną, vakare, naktį.

Mes esame Masinio futbolo asociacija.

Mūsų misija - supažindinti su futbolu, populiarinti šį žaidimą ir suteikti sąlygas kiekvienam dalyvauti jame.

Futbolas mums yra kaip priemonė sveikos gyvensenos, nuolatinio sportavimo įgūdžių ugdymo propagavimui, socialinei integracijai ir tikslinės švietėjiškos veiklos skleidimui.

Dirbame su sporto klubais, ugdymo įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir su visais, kam sportas artimas.

Veikla

Mūsų veikloje - įvairaus pobūdžio projektai skirti visiems.

Moksleiviams
Moksleiviams

Lankyti sporto būrelius nori ar gali ne kiekvienas, tačiau išbandyti futbolą ir turiningai praleisti laiką su bendraklasiais gali bet kas. Mūsų rengiamose moksleivių žaidynėse varžosi ir mišrios, ir atskiros vaikinų, merginų komandos.

Moksleiviams
Mažiesiems

Įgūdžius ir įpročius sportuoti, aktyviai leisti laisvalaikį svarbu suformuoti nuo mažens. Mūsų projektai - tokie kaip populiarusis Futboliukas - akcentuoja smagų žaidimą ir futbolą deriną su edukacija.

Moksleiviams
Senjorams

Amžius žaisti futbolą - ne riba. Tai įrodinėja ne tik vyrai, kuriems futbolas artimas nuo vaikystės, bet ir moterys, kurios šį žaidimą atrado naujai. Jie varžosi mažojo futbolo pirmenybėse ir turnyruose.

Moksleiviams
Integracija

Gyvenimas ne visus apdovanojo sveikata, šeima ar nuvedė tinkamu keliu. Futbolo galia suburia bendram tikslui, ugdo vertybes ir draugystę. Mūsų projektai ir parama iniciatyvoms padeda tiems, kuriems likimas metė sunkius iššūkius.

Moksleiviams
Edukacija ir skatinimas

Futbolas ir jo teikiamos gerybės gali augti, plėstis tik visų pastangomis, todėl dalinamės sukauptomis žiniomis, patirtimi, idėjomis, padedame kurti skatindami įvairias iniciatyvas.

Moksleiviams

Žaidynės moksleiviams. Išsirink, registruokis ir dalyvauk!

MrGolas
MrGolas Rugsėjo - gruodžio mėn.

Tarpmokyklinės 5-10 klasių vaikinų salės futbolo žaidynės. Skirtos populiarinti salės futbolo (Futsal) šaką. Mokyklų komandos varžosi savo savivaldybėse, apskrityse ir dėl geriausios mokyklos titulo Lietuvoje. Žaidynės vyksta nuo 2018 m. šaltuoju metų laikotarpiu uždarose erdvėse.

MrGolas.lt
LadyGolas
LadyGolas Lapkričio - vasario mėn.

Tarpmokyklinės 5-10 klasių merginų salės futbolo (Futsal) žaidynės. Skirtos futbolu sudominti merginas, skatinti įgyti drąsos bei pasitikėjimo savimi. Projekto šūkis: „ateik su svajone – išeik čempione“. Nuo 2016 m. sulaukė daugiau nei 14 000 dalyvių.

LadyGolas.lt
Golas
Golas Kovo - birželio mėn.

Didžiausios futbolo žaidynės Baltijos šalyse jau 13 metų! Skirtos futbolo populiarinimui tarp moksleivių, kurie nelanko treniruočių. Žaidynėse dalyvauja mišrios mokyklų futbolo komandos. Vyksta nuo 2005 metų, jose sudalyvavo jau apie 100 000 vaikų.

Golas.lt
Pradinukų lyga
Pradinukų lyga Lapkričio - balandžio mėn.

Mažojo futbolo varžybos pradinių klasių moksleiviams. Skirtos skatinti įsitraukimą į aktyvų laisvalaikį, supažindinti su futbolu ir atrasti šiam žaidimui gabius vaikus. Vyksta nuo 2017 m.

Pradinukulyga.lt
Vokiečių kalbos naudai
Vokiečių kalbos naudai Lapkričio - balandžio mėn.

Edukacinis futbolo projektas 5-6 klasių moksleiviams, kurie varžosi futbolo aikštėje ir vokiečių kalbos bei futbolo viktorinose. Rengiamas su „Goethe Institut Litauen“ nuo 2016 m.

Goethe.de

Mažiesiems

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniams ir pradinių klasių moksleiviams. Išsirink, registruokis ir dalyvauk!

Futboliukas
Futboliukas Spalio - gegužės mėnesiais

Futbolo projektas darželiams ir kitoms ikimokyklinio ugdymo įstaigoms. Taikant smagaus futbolo koncepciją futbolas žaidžiamas netradicinėse erdvėse, sportas panaudojamas kaip įrankis edukacijai ir vaikų užimtumui. Projektas prasidėjo 2009 m., nuo to laiko dalyvavo 267 darželiai iš visos Lietuvos (apie 20 000 vaikų).

AsFutboliukas.lt
Festivaliai
Festivaliai Per didžiąsias metų šventes

Futboliuko festivalis - puikus emocijų užtaisas ir smagus laiko praleidimas 3-7 metų amžiaus vaikams. Futbolo turnyras – be nugalėtojų, kuriame visi dalyviai gauna dovanų, tačiau nėra nugalėtojų ar pralaimėjusių. Čia žaidžiamas ne tik futbolas, bet vyksta ir kitos aktyvios veiklos, estafetės bei pramogos.

Senjorams

Varžybos ir renginiai vyresniems futbolo mėgėjams.

Senjorų 50+ vyrų pirmenybės
Senjorų 50+ vyrų pirmenybės Gegužės - spalio mėnesiais

Mažojo futbolo pirmenybės 8 prieš 8 senjorams (50 metų ir vyresniems vyrams). Daugelį metų šiose varžybose dalyvauja tiek buvę profesionalūs žaidėjai, tiek paprasti futbolo mėgėjai, kurie ne tik varžosi aikštėje, bet ir išnaudoja galimybę praleisti laiką už aikštės ribų.

Varžybų rezultatai
Festivaliai
Močiučių futbolas

Mažojo futbolo varžybos senjorėms. Skirtos į futbolo žaidimą ir aktyvią gyvenseną įtraukti vyresnio amžiaus moteris. Žaidžiama pagal specialias taisykles. Gimė iš iniciatyvos Vilkaviškio rajone. Nuo 2016 metų rengiamos močiučių futbolo pirmenybės.​ Įvertinta UEFA apdovanojimu kaip vienas geriausių masinio futbolo projektų Europoje.

Senjorų 40+
Senjorų 40+

Mažojo futbolo pirmenybės 8 prieš 8 veteranams (40 metų ir vyresniems vyrams). Antrus metus organizuojamose varžybose dalyvauja tiek buvę profesionalūs žaidėjai, tiek paprasti futbolo mėgėjai, kurie ne tik varžosi aikštėje, bet ir išnaudoja galimybę praleisti laiką už aikštės ribų.

Senjorų 35+
Senjorų 35+

Veteranų (35 metų ir vyresniems vyrams) futbolo pirmenybės 11 prieš 11. Varžybos organizuojamos mėgėjams, kurie nori varžytis ir smagiai praleisti laiką.

Integracija

Padedame žmonėms, kuriems visuomenėje pritapti sunkiau.

Pažink pasaulį futbolo aikštėje
"Pažink pasaulį futbolo aikštėje" Gegužės arba biržėlio mėnesį

Futbolo turnyras ir turiningo laisvalaikio programa vaikų globos namų auklėtiniams. Jie ne tik žaidžia futbolą tarpusavyje, bet ir domisi kitomis valstybėmis, atskleidžia savo kūrybinius talentus. Projektas gyvuoja nuo 2006 m. Kasmet projekte dalyvauja per 250 vaikų iš visos Lietuvos.

Ypatingos treniruotės ypatingų poreikių vaikams
Ypatingos treniruotės ypatingų poreikių vaikams

Programa skirta skatinti spec. poreikius turinčių vaikų įtraukimą į sportą, jų adaptavimąsi visuomenėje, skirti jiems didesnį dėmesį. Renginiai vyksta festivalio principu, o veiklas ir užsiėmimus veda žinomų Lietuvos futbolo klubų žaidėjai. Per metus organizuojami 4-5 renginiai.

Homeless futbolas
"Homeless" futbolas

Futbolo turnyrai skirti žmonėms, kurie yra patekę į socialinės rizikos grupes - ilgesnį laiką piktnaudžiauja alkoholiu, narkotikais, yra netekę būsto, darbo, šeimos, kenčia nuo depresijos ar pan. Futbolas suteikia jiems galimybę pasitaisyti, progą iš naujo kabintis į gyvenimą. Savo partneriams padedame organizuoti varžybas.

FK Feniksas
Jungtinis futbolas
Jungtinis futbolas

Futbolo varžybos, kuriose turintys intelektinių sutrikimų žmonės tampa komandos nariais kartu su su sveikaisiais. Tokios varžybos vienija, skatina bendravimą, toleranciją ir pagarbą. Mes prisidedame prie "Special Olympics Lietuva" renginių.

Lsok.lt

Edukacija, skatinimas, žinios

Rengiame kursus, teikiame paramą ir informaciją.

LFF D licencijos kursai
LFF D licencijos kursai

Kitokį požiūrį į futbolą ir vaikų (iki 12 metų) ugdymą siūlantys kursai. Skirti ne tik treneriams, bet ir pedagogams, tėvams ar kitiems susidomėjusiems. Rengiami nuo 2017 m., susideda iš kelių dalių – internetinio kurso, savarankiško darbo ir gyvų užsiėmimų.

Kursų svetainė
UEFA Grassroots week (Masinio futbolo savaitė)
UEFA Grassroots week (Masinio futbolo savaitė) 2019 m. rugsėjo 23-30 d.

Švenčiama kartu su Europos sporto savaite. Entuziastus ir savanorius Lietuvoje kviečiame organizuoti futbolo renginius, atrakcijas ir kita. Puiki galimybė gauti prizų, dovanų ir jų pagalba užkurti savame mieste tikrą futbolo fiestą!

Registracija
Moterys už futbolą fondas
"Moterys už futbolą" fondas

Gimė kaip judėjimas skatinantis moterų įsitraukimą į futbolą bei griaunantis stereotipus apie tai, kad moterims sporte ne vieta. Pastaruoju metu veikia kaip aktyvus prizinis fondas, kuris suteikia galimybę gauti prizų, dovanų organizuojant moterų futbolo renginius.

Fondo paraiška
Futbolo treniruočių paieškos svetainė
Futbolo treniruočių paieškos svetainė

Interneto paieškos platforma, kurioje pagal savivaldybę, miestą, vaiko lytį ir gimimo metus tėveliai gali rasti savo vaikams artimiausias futbolo mokyklas, klubus, ar futbolo būrelius. Šie informaciją apie save pateikia patys.

Futbolotreniruotes.lt
Futbolas ypatingiems vaikams
Futbolas ypatingiems vaikams

Mokymų tikslas - paskatinti pedagogus, trenerius į kasdienę veiklą integruoti vaikus, turinčius specialiųjų poreikių. Mokymuose teoriškai bei praktikoje mokomasi kaip tinkamai prieiti prie vaikų, sukurti jiems saugią aplinką, kaip elgtis kritinėse situacijose ir pan.

Mūsų komanda

Jūsų draugai ir pagalbininkai Masinio futbolo asociacijoje. Esame visuomet pasiruošę jums padėti!

Sergejus Slyva
Sergejus Slyva Prezidentas
Ignas Marcinkevičius
Ignas Marcinkevičius Direktorius
Greta Guižauskaitė
Greta Guižauskaitė Projektų vadovė
Martynas Karpavičius
Martynas Karpavičius Vadybininkas

Partneriai ir draugai

Rengiame kursus, teikiame paramą ir informaciją.

Lietuvos futbolo federacija
Lietuvos futbolo federacija
lff.lt
Hummel
Hummel
e-hummel.lt
Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija
Riukkpa Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija
Facebook
Goethe Institut Litauen
Goethe Institut Litauen
Goethe
Sporto rėmimo fondas
Sporto rėmimo fondas „Lietuvos masinio futbolo asociacijos „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis“
smsm.lt

Registracija į projektus

Komandas ir dalyvius registruojame per internetinę platformą. Čia rasite vaizdinę instrukciją su paaiškinimais registracijai žingsnis po žingsnio. (informaciją apie konkrečių projektų registracijos terminus rasite projektų svetainėse)

1. Vartotojo sukūrimas

Registracija į internetinę platformą MyComet. Ji skirta tiek ugdymo įstaigos atsakingam asmeniui (pedagogui ar kitam koordinuojančiam asmeniui) tiek pačiam moksleiviui (8 žingsnis, žr. apačioje puslapio), kuris planuoja dalyvauti žaidynėse.

2. Atsakingo už komandą asmens registracija prie ugdymo įstaigos.

Turite prisiskirti prie jūsų ugdymo įstaigos, tam, jog galėtumėte užregistruoti komandą bei žaidėjus sekančiuose žingsniuose.

3. Komandos (-ų) registracija į žaidynes. Kiekvienai ugdymo įstaigai automatiškai sukurtos šešios komandos (po dvi į kiekvieną amžiaus grupę).

Būtinai registruokite ne mokyklą, o KOMANDA 1, KOMANDA 2 ir t.t. (komandų pavadinimus pakeisti galėsite eigoje) Susiraskite tarp pirkinių norimas GOLAS žaidynes.

4. Ar užsiregistravome? Pasitikrinkime!

Prisijunkime prie mokyklos vartotojo, įsitikinkime, jog esame užsiregistravę į žaidynes bei įgyvendinkime likusius žingsnius - žaidėjų registracija, komandos pavadinimo keitimas bei žaidėjų priskyrimas prie žaidynių.

5. Vaikų registraciją prie ugdymo įstaigos

Laikas registruoti žaidėjus į ugdymo įstaigos sąrašą, jei jie dar patys neužsiregistravo! Jei vaikas yra sistemoje ar pats prisiregistravo, jį prireiks tik perkelti. (Vaikai mėgsta inovatyvius dalykus, tad paraginkite juos pačius prisiregistruoti! - 8 žingsnis)

6. Sugalvokite savo komandos pavadinimą!

Nenorite būti komanda 1? Sugalvokite savo pavadinimą bei pakeiskite į jūsų sugalvotą!

7. Vaikų įtraukimas į projekto paraišką!

Jūsų ugdymo įstaigos sąraše gali būti didelis skaičius vaikų, tad reikia atrinkti kas tokie dalyvaus projekte. Tad sukurkime paraišką ir įtraukite vaikus, kurie dalyvaus projekte, kuriame užsiregistravote.

*** Individuali vaiko registracija prie ugdymo įstaigos.

Taip pat galime palengvinti registracijos procesą! Kiekienas vaikas gali turėti savo vartotoją bei prisiskirti save prie savo ugdymo įstaigos! Ir viskas labai paprasta. Tokiais žingsniais palengvinsite ugdymo įstaigos koordinatoriaus/pedagogo darbą, jam nereikės jūsų registruoti (pedagogas peršoks 5 žingsnį).