VALDYMAS

Peržvelgiant praėjusią strategiją „Vizija 2020“ galima konstatuoti, kad yra gerų poslinkių vystant futbolo infrastruktūrą bei registruotą dalyvavimą, kuris išaugo apie 70%, bet per artimiausią strateginį laikotarpį norime būti dar drąsesni, siekti ambicingesnių tikslų.

Struktūrai ir prioritetams atspindėti pateikiame 8 prioritetines sritis: dalyvavimas, techninis vystymas, aukšto meistriškumo ugdymas, moterų futbolas, kvalifikacijos tobulinimas, infrastruktūros plėtra, valdymas ir įsitraukimas.

Tikimės, kad visa futbolo bendruomenė prisidės prie mūsų strateginės kelionės atliekant suplanuotas užduotis. Nekantraujame kartu žengti pirmą žingsnį kuriant geresnį futbolą šalyje. 

Nacionalinės futbolo federacijos dirba sudėtingoje, dinamiškoje aplinkoje, kurioje reikalavimai nuolat keičiasi. Taip pat nuolat esame visuomenės akiratyje. Visuomenė ir žiniasklaida dažnai ir pagrįstai vertina mūsų darbą. Tokius iššūkius priimame, nes esame atsakingi už futbolo augimą ir vystymą šalyje, nacionalinį pasididžiavimą – šalies rinktinę.

Šių iššūkių sprendimą apsunkina įvaizdis, jog futbolas yra turtingas sportas ir dėl to gali išspręsti visas problemas. Nors LFF finansiškai yra pajėgesnė nei daugelis kitų sporto federacijų, jos lėšos vis tiek yra ribotos. Dėl to būtina prioritizuoti darbus ir investuoti į projektus, kurie suteiks didžiausią naudą. 

   

Jei norite prisidėti prie kitų sričių tobulinimo, pasirinkite jus dominančią temą:


Nuotrauka: uefa.com