MOTERŲ FUTBOLAS

Peržvelgiant praėjusią strategiją „Vizija 2020“ galima konstatuoti, kad yra gerų poslinkių vystant futbolo infrastruktūrą bei registruotą dalyvavimą, kuris išaugo apie 70%, bet per artimiausią strateginį laikotarpį norime būti dar drąsesni, siekti ambicingesnių tikslų.

Struktūrai ir prioritetams atspindėti pateikiame 8 prioritetines sritis: dalyvavimas, techninis vystymas, aukšto meistriškumo ugdymas, moterų futbolas, kvalifikacijos tobulinimas, infrastruktūros plėtra, valdymas ir įsitraukimas. 

Tikimės, kad visa futbolo bendruomenė prisidės prie mūsų strateginės kelionės atliekant suplanuotas užduotis. Nekantraujame kartu žengti pirmą žingsnį kuriant geresnį futbolą šalyje. 

Nepaisant didelio moterų futbolo šuolio vis dar egzistuoja kultūriniai stereotipai. Yra manančių, jog merginos ir moterys negali žaisti aukštu lygiu, dar kita dalis galvoja, kad toks fiziškas žaidimas kaip futbolas nėra tinkamas moterims ir merginoms. Nors LFF pavyko paneigti daugelį šių menamų stereotipų, tenka pripažinti, jog laukia dar daug sunkaus darbo, norint, kad moterų futbolas priartėtų prie vyrų futbolo lygmens. Viena iš priemonių to siekti – stengtis, kad spauda, televizija ir socialinės medijos taptų proaktyviais, pozityviais merginų ir moterų futbolo sklaidos kanalais. 

Panaudojusi geriausias praktikas LFF įsipareigoja siekti kelti moterų ir merginų futbolą aukštyn. 


Jei norite prisidėti prie kitų sričių tobulinimo, pasirinkite jus dominančią temą: