KVALIFIKACIJOS TOBULINIMAS

Peržvelgiant praėjusią strategiją „Vizija 2020“ galima konstatuoti, kad yra gerų poslinkių vystant futbolo infrastruktūrą bei registruotą dalyvavimą, kuris išaugo apie 70%, bet per artimiausią strateginį laikotarpį norime būti dar drąsesni, siekti ambicingesnių tikslų.

Struktūrai ir prioritetams atspindėti pateikiame 8 prioritetines sritis: dalyvavimas, techninis vystymas, aukšto meistriškumo ugdymas, moterų futbolas, kvalifikacijos tobulinimas, infrastruktūros plėtra, valdymas ir įsitraukimas. 

Tikimės, kad visa futbolo bendruomenė prisidės prie mūsų strateginės kelionės atliekant suplanuotas užduotis. Nekantraujame kartu žengti pirmą žingsnį kuriant geresnį futbolą šalyje. 

Savanorystė – reikšmingas asmeninis įsipareigojimas. Dažnai žmonės nenori dalyvauti, nes baiminasi to, ko nežino ar nesupranta. Kviečiant į savo gretas turime akcentuoti pozityviausias dalyvavimo naudas. Pats kvietimas turi būti orientuotas į konkrečią asmenų grupę, nes, pavyzdžiui, savanorio tėvo ir sporto programos studento universitete motyvacijos yra skirtingos. Taip pat reikalingas ir įvairialypis požiūris į skirtingas lytis, skirtingas futbolo sritis.

Savanoriaujantys dažniausiai stokoja laiko. Šią problemą galima įveikti jiems padedant vietoje ir pasirenkant lanksčius būdus. Edukacija ir treniravimas turi būti naudingas dalykas, o ne nepageidaujama našta. Neretai savanoriauti ir kainuoja. Dėl to edukacija, treniravimas ir ugdymas turi būti prieinamas visiems norintiems.

Daug metų futbole dirbantys žmonės neretai turi aiškius savo įsitikinimus ir nenoriai priima naujas idėjas. Siekiant futbolo progreso tokias kultūrines nuostatas reikės pakeisti. 


Jei norite prisidėti prie kitų sričių tobulinimo, pasirinkite jus dominančią temą: