Esate akademijos/klubo ar futbolo būrelio atstovas?

Registruotis
Futbolo akademija "Šiauliai
Futbolo akademija „Šiauliai“ kviečia berniukus ir mergaites pradėti lankyti futbolo treniruotes! ⚽️Naujai sudaromos vaikų grupės, taip pat nauji nariai priimami ir į jau sudarytas vyresniųjų grupes! 👏👉 Daugiau informacijos Jums suteiks telefonu 📞 +370 699 434 17 arba el. paštu 📧 siauliufa@siauliufa.lt
Daugiau
FM "Audra"
Profesionali vaikų futbolo mokykla Vilniuje. Mūsų futbolo mokyklos devizas – “Aktyviems čia smagu!"
Daugiau
VšĮ futbolo klubas "Utenos Utenis"
Utenos miesto stadiono dirbtinės dangos aikštelėse, du-penkis kartus per savaitę vykdomos futbolo treniruotės berniukams ir mergaitėms nuo 6 metų amžiaus. Treniruotėse ugdomos vaikų fizinės savybės, tobulinami vaikų įgimti judėjimo įgūdžiai. Jaunieji futbolininkai susipažįsta su futbolo technika, mokosi žaidimo taisyklių. Per treniruotes skiriamos ir individualios užduotys – suteikiama galimybė asmeniniam tobulėjimui.
Daugiau
Futbolo mokykla Olimpas
Jau šešerius metus dirbame pagal Daniška treniruočių programa Auri-Dohm. Mūsų organizacija viena iš pirmųjų pradėjo naudoti sistemingą treniruočių metodika. Kuri pasiteisina visu 100% Ateik ir išbandyk futbolo subtilybes su mūsų organizacija. Garantuojame aukšta treniruočių kokybę.
Daugiau
Marijampolės futbolo centras
Viešoji įstaiga "VšĮ Marijampolės futbolo centras" - viešoji įstaiga, veikianti sporto, švietimo, pramogų ir poilsio srityse, organizuojanti vaikų, jaunimo ir suaugusių sportininkų sportinį rengimą, vysto ir populiarina futbolo sportą.
Daugiau
Stasio Šalkauskio gimnazija
Treniruoju gimnazijoje futbolą popamokinėje veikloje.Dalyvavome Futsalės,Golas varžybose.Gavau žinutę registruotis,noriu dalyvauti.
Daugiau
VšĮ Futbolo klubas "Vilnius"
FK Vilnius futbolo mokykla Vilniuje skirta visiems vaikams. Futbolo būrelis vaikams nuo 4 m. Futbolo treniruotės mergaitėms ir berniukams yra bendros, čia gerai jaučiasi visi vaikai. Klubas pasisako, kad futbolas vaikams Vilniuje yra geriausia terpė vaikui judėti ir užsiimti fizine veikla.
Daugiau
Futbolo akademija "Gintaras"
Futbolo akademija "Gintaras" - atidžios, išskirtinės ir profesionalios futbolo treniruotės vaikams. Junkitės prie mūsų bendruomenės. Mes už gražų futbolą !!!
Daugiau
Tytuvėnų vaikų lopšelis darzelis
Vaikų ugdymas
Daugiau
Garliavos Futbolo Klubas
VšĮ Garliavos futbolo klubas įkurtas 2008 metais, Kauno raj. Garliavos mieste ir veiklą vykdo jau 12 metų. Šiuo metu klube sportuoja per 200 motyvuotų jaunuolių. Jiems tobulėti padeda 6 entuziastingi ir patyrę treneriai. Čia nuolat tobulinami treniruočių, varžybų ir užimtumo procesai, siekiama sudaryti jaunimui kuo geresnes sąlygas sportuoti futbolą, atsiskleisti ir tobulintis Garliavos mieste.
Daugiau
Baltijos futbolo akademija (BFA)
„Baltijos futbolo akademija“ (BFA) – gausią futbolo bendruomenę subūrusi viena pažangiausių futbolo akademijų Baltijos šalių regione, ugdanti 3-18 m. aukšto sportinio meistriškumo šalies, užsienio klubų ir nacionalinių rinktinių futbolininkus (-es). Daugiau nei 14 m. patirties taikant šiuolaikinius futbolo ugdymo metodus, 20+ patyrusių, kvalifikuotų trenerių, kurie dirba pagal Belgijos „RSC Anderlecht“ ugdymo programą, apie ~1000 lankančių vaikų.
Daugiau
Futbolo Mokykla "Naujoji karta"
Siekiame suteikti futbolo teorinius ir praktinius pagrindus kiekvienam siekiančiam sportinių aukštumų. Mūsų tikslas, tai atrasti ir atskleisti gabius, talentingus futbolui vaikus, tinkamai juos paruošti ir nukreipti teisingu keliu siekiant aukštesnių sportinių rezultatų. O taip pat prasmingas, naudingas ir turiningas vaikystės laikas kiekvienam.
Daugiau
FMK Lituanica Domeikava
FMK Lituanica - tai berniukų ir mergaičių futbolo mokykla Kaune, Domeikavoje, Rokuose ir Rokiškyje. Kartu sportuojame, džiaugiamės ir tobulėjame. Kartu mes KOMANDA.
Daugiau
Futbolo akademija "Viltis"
2016 metų rugpjūčio mėnesį savo veiklą pradėjusi akademija pamažu plečiasi ir savo sudėtyje turi per 80 vaikų. Organizacijos pagrindiniai tikslai yra skatinti vaikų užimtumą, plėsti futbolo populiarumą, užtikrinti kokybišką ir sistemingą vaiko sporto raidos procesą. Tuo rūpinasi jauni bei kvalifikuoti treneriai, pasirengę akademijos berniukus, Europoje patikrintu piramidės principu, paruošti kaip pamainą pagrindinei suaugusiųjų komandai.
Daugiau
VšĮ sostinės futbolo akademija "Vytis"
Moto: futbolas – tai tik žaidimas, bet jame patirtas džiaugsmas ir draugystė išlieka visa gyvenimą.Mūsų siekis – būti profesionalia ir patikima akademija turintiems sportinių siekių vaikams ir ne tik!
Daugiau
FMK Lituanica Rokiškis
FMK Lituanica - tai berniukų ir mergaičių futbolo mokykla Kaune, Domeikavoje, Rokuose ir Rokiškyje. Kartu sportuojame, džiaugiamės ir tobulėjame. Kartu mes KOMANDA.
Daugiau
Šiaulių lopšelis-darželis "Berželis"
...
Daugiau
FK Margiris Vilnius
Futbolo mokykla Margiris laukia mažųjų margiriečių treniruotėse! Viso sezono metu vyksta stovyklos, rungtynes ir turnyrai. Mokykloje dirba kvalifikuoti treneriai. Mokykla glaudžiai bendradarbiauja su garsiomis užsienio akademijomis.
Daugiau
Sporto klubas "Kybartų jaunystė"
Vykdomos treniruotės, varžybos bei įvairios stovyklos ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje.! Nėra jokio mėnesinio mokesčio‼.
Daugiau
„Kauno Žalgirio” futbolo akademija
„Kauno Žalgirio” futbolo akademijoje vaikai ugdomi futbolo. Mokykloje dirba 23 kvalifikuoti treneriai. Pagrindinė akademijos paskirtis – ugdyti aukšto meistriškumo futbolininkus.
Daugiau
Klausučių St. Santvaro pag. mok.
Treniruoės vyksta kaip popamokinė veikla
Daugiau
Ukmergės sporto centras
Futbolo treniruotės įvairaus amžiaus vaikams, varžybos, turnyrai, vasaros stovyklos.
Daugiau
VšĮ "Gargždų futbolas"
VšĮ "Gargždų futbolas" jaunųjų futbolininkų ugdymo programos tikslai: 1. Sistemingas ir kryptingas jaunųjų futbolininkų (berniukų ir mergaičių) bendrųjų ir specialiųjų kompetencijų ugdymas. 2. Populiarinti ir plėtoti profesionalų ir mėgėjų lauko ir salės futbolą Klaipėdos rajone.
Daugiau
Futbolo mokykla Ateitis
2000 m. įsteigtas moksleivių futbolo klubas „Ateitis”. Per šį laiką mokykla užaugo – treniruojasi daugiau nei 450 vaikų, suskirstytų į 11 amžiaus grupių. Mažiausieji dar yra darželinukai, o vyriausiųjų grupėse treniruojasi 17-18 metų vaikinai. “Ateities“ tikslas – kuo daugiau vaikų pritraukti į futbolo treniruotes ir ugdyti aukšto meistriškumo sportininkus. To įrodymas – puikūs rezultatai Lietuvos Elitinėse futbolo lygose, kuriose kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl čempiono vardų.
Daugiau
Vilniaus FM Žaibas
Kviečiame lankyti futbolo treniruotes vienoje seniausių Vilniaus futbolo mokyklų.
Daugiau
Dabikinės Vladimiro Zubovo mokykla
Mokykla, kurią lanko specialiųjų poreikių turintys mokiniai.
Daugiau
VšĮ talentų futbolo akademija
Talentų futbolo akademija – tai nuolat auganti, tobulėjanti ir perspektyvi futbolo akademija, kurios treniruočių metodika yra orientuota į kiekvieną žaidėją atskirai, taip padedant vystyti techniką, taktiką, fizinę ir psichologinę būklę. Talentų futbolo akademija dirba piramidės principu, todėl akademijoje ugdomi ne tik įvairaus amžiaus vaikai ir jaunimas, bet ir profesionalai, kurie atstovauja aukščiausiose Lietuvos futbolo lygose besirungiančias komandas.
Daugiau
KĖDAINIŲ FK "NEVĖŽIS"
Kėdainių FK "Nevėžis" – futbolo bendruomenę subūręs futbolo klubas, nuo darželinuko iki Lietuvos aukščiausioje futbolo A lygoje rungtyniaujančios Kėdainių rajono reprezentacinės "Nevėžio" komandos.Klubas ugdo ir užima vaikus, dalyvauja įvairaus amžiaus Lietuvos futbolo čempionatuose, turnyruose Lietuvoje bei užsienyje, o kvalifikuoti treneriai dirba pagal Belgijos „RSC Anderlecht“ ugdymo programos metodiką. Suteikiame puikias sąlygas: stadionai, sporto salės ir maniežai, apranga, inventorius
Daugiau
Prienų futbolo mokykla
Prisijunk ir tu !
Daugiau
FK Rabona
Įkurtas 2015 metais futbolo klubas Rabona kviečia vaikus i futbolo treniruotes. Įdomios treniruotes, profesionalūs treneriai.
Daugiau
MFA Bitės
Merginų futbolo akademijoje "Bitės" treniruojasi tik mergaitės. Treniruotes veda patyrę ir kvalifikuoti treneriai ir trenerės. Akademijoje komandos, suskirstytos pagal amžiaus grupes: MFA Bitės Little komanda - 4-5 metų mergaitės;MFA Bitės Bambini komanda - 6-8 metų mergaitės;MFA Bitės Junior komanda - 9-11 metų mergaitės;MFA Bitės Teens komanda 12-15 metų mergaitės.Kviečiame ateiti pabandyti ir prisijungti visas norinčias mergaites.
Daugiau
Vaikų futbolo mokykla "LEMMA"
Vaikų futbolo mokyklos "LEMMA" požiūriu pasaulis yra nepaprastai įvairus ir spalvingas su daugybe galimybių, futbolas yra viena iš jų. Jeigu trokštate, kad Jūsų vaiko gyvenime futbolas užimtų dalelę, kuri jam teiks neapsakomą Laisvės pojūtį, Entuziazmą patirti daugiau, patyrimo Malonumą, norą Mąstyti ir ieškoti sprendimų bei suprasti priežasties ir pasekmės dėsnius, o taip pat Atsakomybės prisiėmimą už savo sprendimus, tuomet VFM “LEMMA” 100 proc. atitiks Jūsų poreikius.
Daugiau
L/Pušaitė
Darželis dalyvauja Futboliuko projekte
Daugiau
Geležinis vilkas
Pagrindinės akademijos tikslai - užimtumas, sveika gyvensena, pilietiškumas, mokymasis ir profesionalumas.
Daugiau
Klaipėdos futbolo akademija KFA
Lietuvos vyrų rinktinės, Edinburgo Hearts, Tel Avivo Bnei Yahuda žaidėjas, turintis UEFA B trenerio licenciją Kęstutis Ivaškevičius 2017 metų pabaigoje Klaipėdos mieste įkūrė vaikų futbolo akademiją „KFA“ Akademija dirba pagal Belgijos „RSC Anderlecht“ metodiką. KFA vienas iš pagrindinių tikslų - sportinė futbolo piramidė Klaipėdos mieste. Klaipėdos futbolo akademijoje „KFA“ sportuoja virš 300 įvairaus amžiaus vaikų, kurie suskirstyti į 11 grupių. Dirba 10 trenerių ir 4 trenerių padejėjai.
Daugiau
Asociacija Grigiškių futbolo akademija
Futbolo užsiėmimai vyksta berniukams ir mergaitėms (vaikų amžius nuo 7- 15 metų).
Daugiau
Radviliškio lopšelis-darželis "Kregždutė"
-
Daugiau
FK "Atmosfera"
Klube treniruojasi iki 200 vaikų. Treneriais dirba: Antanas Bulošas, Evaldas Razulis, Julius Mockus, Algirdas Mika. Techninis direktorius Nerijus Gudaitis. Klube dirba fizinio rengimo treneris, kineziterapeutė ir vartininkų treneris.
Daugiau
FA Žalgirietis
Žalgirietis yra profesionali futbolo akademija, kurią valdo FK Žalgiris ir fiziniai asm., kurioje vykdoma visų rūšių futbolo sporto šakos žaidėjų nuo U6 iki U21 ruošimo veikla pagal aukščiausią meistriškumo standartą. Akademijos įkūrėjai – praeityje žinomi šalies futbolininkai Ž. Grudzinskas ir G. Kontautas. Misija – profesionali futbolo akademija, kuria didžiuojasi bendruomenė, būdama FENOMENO dalimi. Vizija – Atskleisti maksimalų ASMENYBĖS potencialą suteikiant žinias ir įrankius tobulėti.
Daugiau
VŠĮ FUTBOLO KLUBAS "GRANITAS"
Futbolo treniruotės vaikams Naujosios Vilnios rajone.
Daugiau
VšĮ MFK (Molėtų futbolo klubas)
Juanimo ir suaygusiųjų futbolo treniruotės ir varžybų organizavimas.
Daugiau
Šiaulių l/d Vaikystė
Vaikai
Daugiau
Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras
2020 m. dalyvavome Lietuvos vaikų futbolo pirmenybių „Wellkid lyga“ atvirose Utenos apskrities pirmenybėse U9. Taip pat dalyvavome rajoniniuose ir respublikiniuose turnyruose.
Daugiau
Asociacija FK "Molėtai"
Vaikų ir jaunių užimtumas. Futbolininku gali ir nebūti, bet žmogumi tapti privalai.
Daugiau
FC Hegelmann akademija
FC Hegelmann akademija – moderni futbolo akademija. Mūsų vizija yra išugdyti savimi pasitikinčius futbolininkus, kurie gali žaisti kūrybingai bei individualiai bei taip pat naudingai komandai. Sėkmingas žaidėjas turi turėti pozityvų požiūrį, sportiškumą ir norą tobulėti. Mūsų akademijos tikslas - užauginti puikius futbolininkus ir tapti geriausia žaidėjų ugdymo kalve bei vaikų treniravimo lyderiais visoje Lietuvoje. Tai yra mūsų vizija ir įsipareigojimas Jums, kaip tėvams, ir Jūsų vaikui.
Daugiau
FA Dainava
Rask save ir draugus kurie galvoja ir siekia to paties.Futbolo akademija DainavaKaip svajonės gali tapti realybe
Daugiau
VšĮ Klaipėdos futbolo mokykla
Klaipėdos futbolo mokykla - didžiausia futbolo mokymo įstaiga Lietuvoje. Joje sportuoja beveik 800 mokinių. Sportuojančių mergaičių ir berniukų amžius svyruoja nuo 6 iki 18 m. Vaikus treniruoja UEFA PRO, A ir B licencijas bei aukštąjį universitetinį išsilavinimą turintys treneriai. Klaipėdos FM žaidėjai ruošiami pagal Belgijos RSC Anderlecht jaunimo ugdymo programą. Šiuo metu nacionalinėje rinktinėje rungtyniauja 3 Klaipėdos FM auklėtiniai - Edvinas Girdvainis, Markas Beneta, Karolis Laukžemis.
Daugiau
FMK Lituanica Kaunas
FMK Lituanica - tai berniukų ir mergaičių futbolo mokykla Kaune, Domeikavoje, Rokuose ir Rokiškyje. Kartu sportuojame, džiaugiamės ir tobulėjame. Kartu mes KOMANDA.
Daugiau
Alytaus apskrities moterų futbolo klubas
Klubas įsikūręs 2006m. Dalyvavome Lietuvos moterų A lygos , Lietuvos moterų I lygos pirmenybėse, taip pat įvairaus amžiaus Lietuvos čempionatuose ir esame daugkartiniai įvairaus amžiaus čempionatų nugalėtojai. 2016m iškovojome Lietuvos moterų futbolo I lygos aukso medalius. Kasmet komandas atnaujiname ir kviečiame mergaites lankyti futbolo treniruotes.
Daugiau
Vilniaus Vytis
Futbolo mokykla "Vilniaus Vytis" laukia visų vaikų, gimusių 2016-2009 metais, lankyti futbolo treniruotes.
Daugiau