Esate akademijos/klubo ar futbolo būrelio atstovas?

Registruotis
Klaipėdos futbolo akademija KFA
Lietuvos vyrų rinktinės, Edinburgo Hearts, Tel Avivo Bnei Yahuda žaidėjas, turintis UEFA B trenerio licenciją Kęstutis Ivaškevičius 2017 metų pabaigoje Klaipėdos mieste įkūrė vaikų futbolo akademiją „KFA“ Akademija dirba pagal Belgijos „RSC Anderlecht“ metodiką. KFA vienas iš pagrindinių tikslų - sportinė futbolo piramidė Klaipėdos mieste. Klaipėdos futbolo akademijoje „KFA“ sportuoja virš 300 įvairaus amžiaus vaikų, kurie suskirstyti į 11 grupių. Dirba 10 trenerių ir 4 trenerių padejėjai.
Daugiau
Vilniaus FM Žaibas
Kviečiame lankyti futbolo treniruotes vienoje seniausių Vilniaus futbolo mokyklų.
Daugiau
VšĮ Futbolo klubas "Vilnius"
FK Vilnius futbolo mokykla Vilniuje skirta visiems vaikams. Futbolo būrelis vaikams nuo 4 m. Futbolo treniruotės mergaitėms ir berniukams yra bendros, čia gerai jaučiasi visi vaikai. Klubas pasisako, kad futbolas vaikams Vilniuje yra geriausia terpė vaikui judėti ir užsiimti fizine veikla.
Daugiau
Asociacija FK "Molėtai"
Vaikų ir jaunių užimtumas. Futbolininku gali ir nebūti, bet žmogumi tapti privalai.
Daugiau
Futbolo akademija "Gintaras"
Futbolo akademija "Gintaras" - atidžios, išskirtinės ir profesionalios futbolo treniruotės vaikams. Junkitės prie mūsų bendruomenės. Mes už gražų futbolą !!!
Daugiau
Vilniaus Vytis
Futbolo mokykla "Vilniaus Vytis" laukia visų vaikų, gimusių 2016-2009 metais, lankyti futbolo treniruotes.
Daugiau
Prienų futbolo mokykla
Prisijunk ir tu !
Daugiau
VŠĮ FUTBOLO KLUBAS "GRANITAS"
Futbolo treniruotės vaikams Naujosios Vilnios rajone.
Daugiau
Baltijos futbolo akademija (BFA)
„Baltijos futbolo akademija“ (BFA) – gausią futbolo bendruomenę subūrusi viena pažangiausių futbolo akademijų Baltijos šalių regione, ugdanti 3-18 m. aukšto sportinio meistriškumo šalies, užsienio klubų ir nacionalinių rinktinių futbolininkus (-es). Daugiau nei 14 m. patirties taikant šiuolaikinius futbolo ugdymo metodus, 20+ patyrusių, kvalifikuotų trenerių, kurie dirba pagal Belgijos „RSC Anderlecht“ ugdymo programą, apie ~1000 lankančių vaikų.
Daugiau
FA Žalgirietis
Žalgirietis yra profesionali futbolo akademija, kurią valdo FK Žalgiris ir fiziniai asm., kurioje vykdoma visų rūšių futbolo sporto šakos žaidėjų nuo U6 iki U21 ruošimo veikla pagal aukščiausią meistriškumo standartą. Akademijos įkūrėjai – praeityje žinomi šalies futbolininkai Ž. Grudzinskas ir G. Kontautas. Misija – profesionali futbolo akademija, kuria didžiuojasi bendruomenė, būdama FENOMENO dalimi. Vizija – Atskleisti maksimalų ASMENYBĖS potencialą suteikiant žinias ir įrankius tobulėti.
Daugiau
Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras
2020 m. dalyvavome Lietuvos vaikų futbolo pirmenybių „Wellkid lyga“ atvirose Utenos apskrities pirmenybėse U9. Taip pat dalyvavome rajoniniuose ir respublikiniuose turnyruose.
Daugiau
FK Rabona
Įkurtas 2015 metais futbolo klubas Rabona kviečia vaikus i futbolo treniruotes. Įdomios treniruotes, profesionalūs treneriai.
Daugiau
Geležinis vilkas
Pagrindinės akademijos tikslai - užimtumas, sveika gyvensena, pilietiškumas, mokymasis ir profesionalumas.
Daugiau
Futbolo mokykla Ateitis
2000 m. įsteigtas moksleivių futbolo klubas „Ateitis”. Per šį laiką mokykla užaugo – treniruojasi daugiau nei 450 vaikų, suskirstytų į 11 amžiaus grupių. Mažiausieji dar yra darželinukai, o vyriausiųjų grupėse treniruojasi 17-18 metų vaikinai. “Ateities“ tikslas – kuo daugiau vaikų pritraukti į futbolo treniruotes ir ugdyti aukšto meistriškumo sportininkus. To įrodymas – puikūs rezultatai Lietuvos Elitinėse futbolo lygose, kuriose kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl čempiono vardų.
Daugiau
VšĮ MFK (Molėtų futbolo klubas)
Juanimo ir suaygusiųjų futbolo treniruotės ir varžybų organizavimas.
Daugiau
Dabikinės Vladimiro Zubovo mokykla
Mokykla, kurią lanko specialiųjų poreikių turintys mokiniai.
Daugiau
VšĮ "Gargždų futbolas"
VšĮ "Gargždų futbolas" jaunųjų futbolininkų ugdymo programos tikslai: 1. Sistemingas ir kryptingas jaunųjų futbolininkų (berniukų ir mergaičių) bendrųjų ir specialiųjų kompetencijų ugdymas. 2. Populiarinti ir plėtoti profesionalų ir mėgėjų lauko ir salės futbolą Klaipėdos rajone.
Daugiau
Futbolo mokykla Olimpas
Jau šešerius metus dirbame pagal Daniška treniruočių programa Auri-Dohm. Mūsų organizacija viena iš pirmųjų pradėjo naudoti sistemingą treniruočių metodika. Kuri pasiteisina visu 100% Ateik ir išbandyk futbolo subtilybes su mūsų organizacija. Garantuojame aukšta treniruočių kokybę.
Daugiau
Sporto klubas "Kybartų jaunystė"
Vykdomos treniruotės, varžybos bei įvairios stovyklos ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje.! Nėra jokio mėnesinio mokesčio‼.
Daugiau
FM "Audra"
Profesionali vaikų futbolo mokykla Vilniuje. Mūsų futbolo mokyklos devizas – “Aktyviems čia smagu!"
Daugiau
VšĮ sostinės futbolo akademija "Vytis"
Moto: futbolas – tai tik žaidimas, bet jame patirtas džiaugsmas ir draugystė išlieka visa gyvenimą.Mūsų siekis – būti profesionalia ir patikima akademija turintiems sportinių siekių vaikams ir ne tik!
Daugiau
FK Margiris Vilnius
Futbolo mokykla Margiris laukia mažųjų margiriečių treniruotėse! Viso sezono metu vyksta stovyklos, rungtynes ir turnyrai. Mokykloje dirba kvalifikuoti treneriai. Mokykla glaudžiai bendradarbiauja su garsiomis užsienio akademijomis.
Daugiau
„Kauno Žalgirio” futbolo akademija
„Kauno Žalgirio” futbolo akademijoje vaikai ugdomi futbolo. Mokykloje dirba 23 kvalifikuoti treneriai. Pagrindinė akademijos paskirtis – ugdyti aukšto meistriškumo futbolininkus.
Daugiau
Garliavos Futbolo Klubas
VšĮ Garliavos futbolo klubas įkurtas 2008 metais, Kauno raj. Garliavos mieste ir veiklą vykdo jau 12 metų. Šiuo metu klube sportuoja per 200 motyvuotų jaunuolių. Jiems tobulėti padeda 6 entuziastingi ir patyrę treneriai. Čia nuolat tobulinami treniruočių, varžybų ir užimtumo procesai, siekiama sudaryti jaunimui kuo geresnes sąlygas sportuoti futbolą, atsiskleisti ir tobulintis Garliavos mieste.
Daugiau
VšĮ Klaipėdos futbolo mokykla
Klaipėdos futbolo mokykla - didžiausia futbolo mokymo įstaiga Lietuvoje. Joje sportuoja beveik 800 mokinių. Sportuojančių mergaičių ir berniukų amžius svyruoja nuo 6 iki 18 m. Vaikus treniruoja UEFA PRO, A ir B licencijas bei aukštąjį universitetinį išsilavinimą turintys treneriai. Klaipėdos FM žaidėjai ruošiami pagal Belgijos RSC Anderlecht jaunimo ugdymo programą. Šiuo metu nacionalinėje rinktinėje rungtyniauja 3 Klaipėdos FM auklėtiniai - Edvinas Girdvainis, Markas Beneta, Karolis Laukžemis.
Daugiau