Registracija į "Futboliukas" projektą (2022/23 m. sezonui)

  

 

„Futboliukas“ baigia vieną sezoną ir kviečia registruotis naujam - 2022/23 metų sezonui.  Penktus metus iš eilės kviesime dalyvauti visus mokslo metus – nuo spalio iki gegužės.

Ikimokyklinio ugdymo įstaigoms skirtas „Futboliukas“ ne tik skatina sportuoti, bet ir užsiima edukacija. Projekto svetainėje (www.asfutboliukas.lt) dalyviai kas mėnesį gauna skirtingas užduotis.

Naujame sezone dalyviams dovanos dar daugiau smagių užduočių, kurios bus pateiktos vaizdo medžiagos formatu.

Aktyviausiems dalyviams projektas dovanos dar daugiau inventoriaus. Visiems dalyviams atkeliaus „Futboliuko“ edukacinės knygutės, kamuoliai, žymekliai, marškinėliai, kuprinės, diplomai ir kiti reikmenys. Patys aktyviausi gaus ir futbolo vartus!

Registracija vyks internetu iki 2022 m. rugsėjo 16 d. 17 val.

Kaip ir praėjusį sezoną taip ir šiemet įstaigoms pačioms nereikės registruoti dalyvių į COMET sistemą, bet turėsite pateikti vaikų sąrašus specialioje formoje (PARSISIŲSTI ČIA).

Projekto dalyviai turi garantuoti, kad turi tėvų/globėjų sutikimus dėl vaizdo medžiagos naudojimo projekto tikslais.

Prieš pildydami registracijos anketą, būtinai susipažinkite su projekto NUOSTATAIS, kuriuos galite rasti SPAUSKITE ČIA.

Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Dalyvaujanti įstaiga turi paskirti projekto koordinatorių, kuris bus atsakingas už projekto veiklos įgyvendinimą, informacijos sklaidą ir kt. Jei planuojate įtraukti didelį vaikų kiekį, rekomenduojame sudaryti projekto komandą, kuri padės įgyvendinti veiklas projekto koordinatoriui. Žemiau prašome pateikti projekto koordinatoriaus duomenis (šis elektroninis paštas bus naudojamas bendravimui tarp organizatorių ir įstaigos, taip pat prisijungimui prie užduočių puslapio - www.asfutboliukas.lt)
Žemiau užpildykite komandos narių duomenis. Pildykite tiek komandos narių, kiek turite. Nebūtina užpildyti visų žemiau esančių laukelių.
Žemiau prašome nurodyti planuojamą užsiėmimų grafiką, t.y. kada planuojate integruoti Futboliuko veiklas į ugdymo procesą. Pateikiame pavyzdį: Pirmadieniais 9.00 - 12.00; Ketvirtadieniais 9.00 - 12.00 Užsiėmimų tvarkaraštį planuokite pagal savo užimtumą, jauskitės lankstūs.