Registracija į "Futboliukas" projektą

Naujam sezonui ruošiasi ilgus metus ikimokyklinio ugdymo įstaigas džiuginantis „Futboliukas“. Šį mokslo metų sezoną nuo rudens iki pavasario „Futboliukas“ planuoja pritraukti daugiau įstaigų nei bet kada.

Ketvirtus metus iš eilės „Futboliukas“ rengiamas beveik visą mokslo metų sezoną - nuo spalio iki gegužės mėnesio. Projektas ne tik skatina sportuoti, bet ir užsiima edukacija. Projekto svetainėje (www.asfutboliukas.lt) dalyviai kas mėnesį pildo su įvairiais mokymo dalykais susijusias užduotis.

Praėjusį sezoną „Futboliukas“ buvo rekordinis – jame dalyvavo 155 įstaigų, kurios įtraukė daugiau nei 10000 vaikų.

„Nors praėjusieji metai buvo labai sudėtingi, tačiau rekordinio „Futboliuko“ žygio nesustabdė. Tikimės, kad pavyks nesustoti ir pasiekti dar daugiau dalyvių, nes šis projektas paįvairina vaikų kasdienybę, skatina aktyvią fizinę veiklą. Jei leis aplinkybės, šį sezoną pakviesime į projektą aktyviau įsitraukti futbolo klubus, akademijas. Taip pat pedagogus kviesime įgyti žinių į naujuosius masinio futbolo lyderio kursus. Šiam sezonui parengėme ir visą programą su rekomendacijomis futbolo užsiėmimams, taip pat paįvairinti veiklas padėsiančią vaizdo medžiagą su pratimais. Šią vaizdo medžiagą parengėme kartu su darželių pedagogais, kurie savo srityje dirba jau ilgą laiką“, - apie būsimą sezoną ir naujoves vienas projekto koordinatorių Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Aktyviausiems dalyviams projektas dovanos dar daugiau inventoriaus. Visiems dalyviams atkeliaus „Futboliuko“ edukacinės knygutės, kamuoliai, žymekliai ir kiti reikmenys.

Registracija vyks internete iki rugsėjo 15 d. 17.00 val.

Šį sezoną įstaigoms pačioms nereikės registruoti dalyvių į COMET sistemą, bet turėsite pateikti vaikų sąrašus specialioje formoje (PARSISIŲSTI ČIA). Organizatoriai patys sukels vaikų duomenis į COMET sistemą, tuo tarpu projekte dalyvaujanti įstaiga atsakinga už sutikimus dėl duomenų naudojimo projekto tikslais.

Projekto dalyviai turi garantuoti, kad turi tėvų/globėjų sutikimus dėl nuotraukų/video naudojimo projekto tikslais.

Prieš pildydami registracijos anketą, būtinai susipažinkite su projekto NUOSTATAIS, kuriuos galite rasti ČIA.

 

Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.