Klausimynai

Šioje puslapio dalyje pateiksime įvairaus pobūdžio informaciją, kuri susijusi su skirtingomis apklausomis, registracijomis į renginius ar projektus, taip pat teiksime ir atviras pirkimų ar paslaugų užklausas.

Together #WePlayStrong mergaičių festivaliai

Aplikuoti gali futbolo klubai, kitokios formos futbolo organizacijos, siekiančios savo aplinkoje populiarinti mergaičių futbolą, pritraukti jas į futbolo treniruotes, supažindinti su futbolo užsiėmimais. Mergaičių futbolo festivalį norinti vykdyti organizacija privalo užtikrinti reikiamas sąlygas:

Pilnų matmenų (arba kiek mažesnė) futbolo aikštę

Bent du persirengimo kambarius

Kambarį organizatoriams

30 asmenų savanorių komandą

Budintį medicinos darbuotoją renginio metu

Pildyti anketą

Registracija į "Futboliukas" projektą (2022/23 m. sezonui)

[paveikslėlis]

„Futboliukas“ baigia vieną sezoną ir kviečia registruotis naujam - 2022/23 metų sezonui.  Penktus metus iš eilės kviesime dalyvauti visus mokslo metus – nuo spalio iki gegužės.

Ikimokyklinio ugdymo įstaigoms skirtas „Futboliukas“ ne tik skatina sportuoti, bet ir užsiima edukacija. Projekto svetainėje (www.asfutboliukas.lt) dalyviai kas mėnesį gauna skirtingas užduotis.

Naujame sezone dalyviams dovanos dar daugiau smagių užduočių, kurios bus pateiktos vaizdo medžiagos formatu.

Aktyviausiems dalyviams projektas dovanos dar daugiau inventoriaus. Visiems dalyviams atkeliaus „Futboliuko“ edukacinės knygutės, kamuoliai, žymekliai, marškinėliai, kuprinės, diplomai ir kiti reikmenys. Patys aktyviausi gaus ir futbolo vartus!

Registracija vyks internetu...

Pildyti anketą
Įstaigų apklausa dėl futbolo/futsalo infrastruktūros

[paveikslėlis] Ši apklausa atliekama siekiant sužinoti futbolui tinkamą infrastruktūrą Lietuvos bendrojo lavinimo įstaigose.

Atsakyti į visus klausimus ir pateikti nuotraukų neprivaloma, tačiau pageidautina. Jei neturite tinkamos infrastruktūros, galite 6-17 klausimus palikti tuščius.

Susisteminti atsakymai padės įvertinti infrastruktūros poreikius ugdymo įstaigose, o dalis atsakymų visuomenės informavimo tikslais bus pateikiama viešai internete.

Dėkojame už atsakymus.

Pildyti anketą