Klausimynai

Šioje puslapio dalyje pateiksime įvairaus pobūdžio informaciją, kuri susijusi su skirtingomis apklausomis, registracijomis į renginius ar projektus, taip pat teiksime ir atviras pirkimų ar paslaugų užklausas.

Registracija į "Futboliukas" projektą (2022/23 m. sezonui)

[paveikslėlis]

„Futboliukas“ baigia vieną sezoną ir kviečia registruotis naujam - 2022/23 metų sezonui.  Penktus metus iš eilės kviesime dalyvauti visus mokslo metus – nuo spalio iki gegužės.

Ikimokyklinio ugdymo įstaigoms skirtas „Futboliukas“ ne tik skatina sportuoti, bet ir užsiima edukacija. Projekto svetainėje (www.asfutboliukas.lt) dalyviai kas mėnesį gauna skirtingas užduotis.

Naujame sezone dalyviams dovanos dar daugiau smagių užduočių, kurios bus pateiktos vaizdo medžiagos formatu.

Aktyviausiems dalyviams projektas dovanos dar daugiau inventoriaus. Visiems dalyviams atkeliaus „Futboliuko“ edukacinės knygutės, kamuoliai, žymekliai, marškinėliai, kuprinės, diplomai ir kiti reikmenys. Patys aktyviausi gaus ir futbolo vartus!

Registracija vyks internetu...

Pildyti anketą
Įstaigų apklausa dėl futbolo/futsalo infrastruktūros

[paveikslėlis] Ši apklausa atliekama siekiant sužinoti futbolui tinkamą infrastruktūrą Lietuvos bendrojo lavinimo įstaigose.

Atsakyti į visus klausimus ir pateikti nuotraukų neprivaloma, tačiau pageidautina. Jei neturite tinkamos infrastruktūros, galite 6-17 klausimus palikti tuščius.

Susisteminti atsakymai padės įvertinti infrastruktūros poreikius ugdymo įstaigose, o dalis atsakymų visuomenės informavimo tikslais bus pateikiama viešai internete.

Dėkojame už atsakymus.

Pildyti anketą