Klausimynai

Šioje puslapio dalyje pateiksime įvairaus pobūdžio informaciją, kuri susijusi su skirtingomis apklausomis, registracijomis į renginius ar projektus, taip pat teiksime ir atviras pirkimų ar paslaugų užklausas.

Registracija į "Futboliukas" projektą

Naujam sezonui ruošiasi ilgus metus ikimokyklinio ugdymo įstaigas džiuginantis „Futboliukas“. Šį mokslo metų sezoną nuo rudens iki pavasario „Futboliukas“ planuoja pritraukti daugiau įstaigų nei bet kada.

Ketvirtus metus iš eilės „Futboliukas“ rengiamas beveik visą mokslo metų sezoną - nuo spalio iki gegužės mėnesio. Projektas ne tik skatina sportuoti, bet ir užsiima edukacija. Projekto svetainėje (www.asfutboliukas.lt) dalyviai kas mėnesį pildo su įvairiais mokymo dalykais susijusias užduotis.

Praėjusį sezoną „Futboliukas“ buvo rekordinis – jame dalyvavo 155 įstaigų, kurios įtraukė daugiau nei 10000 vaikų.

„Nors praėjusieji metai buvo labai sudėtingi, tačiau rekordinio „Futboliuko“ žygio nesustabdė....

Pildyti anketą
Įstaigų apklausa dėl futbolo/futsalo infrastruktūros

Ši apklausa atliekama siekiant sužinoti futbolui tinkamą infrastruktūrą Lietuvos bendrojo lavinimo įstaigose.

Atsakyti į visus klausimus ir pateikti nuotraukų neprivaloma, tačiau pageidautina. Jei neturite tinkamos infrastruktūros, galite 6-17 klausimus palikti tuščius.

Susisteminti atsakymai padės įvertinti infrastruktūros poreikius ugdymo įstaigose, o dalis atsakymų visuomenės informavimo tikslais bus pateikiama viešai internete.

Dėkojame už atsakymus.

Pildyti anketą