ĮSITRAUKIMAS

Peržvelgiant praėjusią strategiją „Vizija 2020“ galima konstatuoti, kad yra gerų poslinkių vystant futbolo infrastruktūrą bei registruotą dalyvavimą, kuris išaugo apie 70%, bet per artimiausią strateginį laikotarpį norime būti dar drąsesni, siekti ambicingesnių tikslų.

Struktūrai ir prioritetams atspindėti pateikiame 8 prioritetines sritis: dalyvavimas, techninis vystymas, aukšto meistriškumo ugdymas, moterų futbolas, kvalifikacijos tobulinimas, infrastruktūros plėtra, valdymas ir įsitraukimas.

Tikimės, kad visa futbolo bendruomenė prisidės prie mūsų strateginės kelionės atliekant suplanuotas užduotis. Nekantraujame kartu žengti pirmą žingsnį kuriant geresnį futbolą šalyje. 

Daug lietuvių aistringai seka futbolo įvykius, bet didesnį susidomėjimą kelia užsienio futbolas. Šį balansą reikia nusverti Lietuvos naudai, rasti daugiau priežasčių, dėl kurių lietuviams norėtųsi labiau domėtis futbolu per savo šalies perspektyvą. 

Žvelgiant į priekį, LFF supranta, kad privalo nuolat dirbti su savo įvaizdžio gerinimu. Plačioji visuomenė iš tiesų nedaug žino apie LFF veiklą, gali objektyviai įvertinti šią organizaciją. Tikėtis sulaukti pagyrų nėra realu, tačiau galima siekti pagarbos už atliktą darbą.

 

Jei norite prisidėti prie kitų sričių tobulinimo, pasirinkite jus dominančią temą: