INFRASTRUKTŪROS PLĖTRA

Peržvelgiant praėjusią strategiją „Vizija 2020“ galima konstatuoti, kad yra gerų poslinkių vystant futbolo infrastruktūrą bei registruotą dalyvavimą, kuris išaugo apie 70%, bet per artimiausią strateginį laikotarpį norime būti dar drąsesni, siekti ambicingesnių tikslų.

Struktūrai ir prioritetams atspindėti pateikiame 8 prioritetines sritis: dalyvavimas, techninis vystymas, aukšto meistriškumo ugdymas, moterų futbolas, kvalifikacijos tobulinimas, infrastruktūros plėtra, valdymas ir įsitraukimas.

Tikimės, kad visa futbolo bendruomenė prisidės prie mūsų strateginės kelionės atliekant suplanuotas užduotis. Nekantraujame kartu žengti pirmą žingsnį kuriant geresnį futbolą šalyje. 

Tinkamų aikštynų trūkumas nesustabdo norinčių žaisti ir mėgautis futbolu, bet atsiliepia pasitenkinimo žaidimu ir talentų ugdymo kokybės lygmeniui. Žaidimas ant prastos, pavojingos aikštės gali numušti norą pradedančiam žaidėjui, o talentingam žaidėjui – sutrukdyti progresuoti ir pasiekti savo potencialą. Dėl to aikščių kokybės gerinimas turėtų būti vienas iš svarbių aspektų.
Lietuviško oro pasikeitimai pagal metų laikus reiškia, kad treniruotės, tobulėjimas ir varžybos žiemos laikotarpiu gali strigti, o futbolui uždarose patalpose skirtos infrastruktūros nepakanka.


Jei norite prisidėti prie kitų sričių tobulinimo, pasirinkite jus dominančią temą: