UEFA Grassroots Week 2020 renginių registracijaKasmet nuo rugsėjo 23 iki 30 dienos milijonai žmonių – sporto profesionalų, entuziastų, ekspertų ir asociacijų – kartu dalyvauja viename didžiausių pasaulio sporto iniciatyvų: Europos sporto savaitės (#BeActive) renginiuose.

Europos futbolo asociacijų sąjunga (UEFA) kviečia rugsėjo pabaigoje Europos sporto savaitės metu  praleisti aktyviai su futbolo renginiais masinio futbolo savaitėje (Grassroots Week). Masinio futbolo asociacija Lietuvoje jungiasi prie šios iniciatyvos ir siūlo švęsti su futbolu: organizuoti įvairius renginius, skatinti ir įkvėpti aplinkinius populiarinant futbolą.

Kviečiame organizuoti renginius, festivalius, viktorinas, estafetes ir kitas veiklas bet kokio amžiaus ar grupių dalyviams: darželinukams, mokyklinukams, suaugusiems, senjorams, šeimoms, tėvams, atskirai mergaitėms ir merginoms, močiutėms, tėveliams,  specialiųjų ugdymosi poreikių turinties vaikams ir t.t. Arba tiesiog visiems norintiems.

Praėjusiais metais masinio futbolo savaitėje Lietuvoje surengta 40 renginių, prisijungė apie 3000 dalyvių.

Registruotis internetu iki rugsėjo 14 d. imtinai. Žinią apie visus renginius paskleis Masinio futbolo asociacija, o pasirinktinai įdomiausius, išskirtiniausius ar gausiausius renginius pasistengsime nušviesti ypatingai.

Organizuojant renginius prašome atkreipti dėmėsį į naujausius Sveikatos apsaugos sprendimus ir rekomendacijas dėl apsaugos priemonių nuo koronaviruso.