DALYVAVIMAS

Peržvelgiant praėjusią strategiją „Vizija 2020“ galima konstatuoti, kad yra gerų poslinkių vystant futbolo infrastruktūrą bei registruotą dalyvavimą, kuris išaugo apie 70%, bet per artimiausią strateginį laikotarpį norime būti dar drąsesni, siekti ambicingesnių tikslų.

Struktūrai ir prioritetams atspindėti pateikiame 8 prioritetines sritis: dalyvavimas, techninis vystymas, aukšto meistriškumo ugdymas, moterų futbolas, kvalifikacijos tobulinimas, infrastruktūros plėtra, valdymas ir įsitraukimas.

Tikimės, kad visa futbolo bendruomenė prisidės prie mūsų strateginės kelionės atliekant suplanuotas užduotis. Nekantraujame kartu žengti pirmą žingsnį kuriant geresnį futbolą šalyje. 

Nuolatinis dalyvavimas futbole gali pagerinti (ir iš tiesų pagerina) žmonių gyvenimus. Moksliniai tyrimai įrodo, jog futbolas gali suvienyti bendruomenes, įveikti socialinės atskirties kliūtis ir būti naudingas fizinei bei psichologinei sveikatai. Nepaisant šių įrodytų privalumų ne visi žmonės gali ar nori toliau dalyvauti futbole. Mūsų tikslas – palengvinti dalyvavimą futbole bet kur esantiems, bet kokioms socialinėms grupėms priklausantiems žmonėms. Taip pat privalome nuolat peržvelgti savo rezultatus ir atskleisti dalyvavimo futbole socialinį poveikį.

   

Jei norite prisidėti prie kitų sričių tobulinimo, pasirinkite jus dominančią temą: